jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۰۶۶۲۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۱

روز عید قربان 20 فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبکه‌های مختلف پخش می‌شود

روایت تلویزیون از ابراهیم و آتش

فردا همزمان با عید سعید قربان، چند فیلم ایرانی و خارجی از شبکه‌های مختلف تلویزیون به نمایش درمی‌آید. از میان این فیلم‌ها می‌توان به آثار شاخصی مانند بابای اجباری، خط نقره‌ای، شرلوک هلمز، داستان اسباب‌بازی، ارباب حلقه‌ها، اژدهای پیت، کارآگاه گجت 2 اشاره کرد.

شبکه یک

ساعت 9، شرلوک هلمز، بازی سایه‌ها‌/‌ ساعت 16، بابای اجباری

به گزارش روابط عمومی تلویزیون، فیلم سینمایی «شرلوک هلمز، بازی سایه ها» به کارگردانی گای ریچی، فردا ساعت 9 صبح از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم سینمایی با بازی جود لاو و رابرت دانی جونیور محصول 2011 آمریکا در گونه حادثه‌ای و پلیسی ساخته شده است.

فیلم تلویزیونی «بابای اجباری» به کارگردانی علی‌مرادیان، فردا ساعت 16 از شبکه یک به نمایش درمی‌آید. حمید لولایی، رابعه اسکویی، امیر نوری، یوسف صیادی و کیانوش گرامی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه 2

ساعت 8، ابراهیم خلیل‌الله‌/‌ ساعت 17 و 30 دقیقه، مسابقه‌/ ‌ساعت 23، از چاندنی چوک به چین

انیمیشن «ابراهیم خلیل‌الله» به کارگردانی بهروز یغمائیان و شهرام خوارزمی، فردا ساعت 8 صبح در قالب برنامه «سینما صبحانه» ازشبکه دو پخش خواهد شد.

داستان این فیلم درباره تولد حضرت ابراهیم و خواب دیدن نمرود پادشاه ستمگر آن زمان است که در خواب می‌بیند پرنده‌ای، تاج پادشاهی را از سر او برمی‌دارد. منجمان در تعبیر خواب او می‌گویند پسری به دنیا می‌آید که او را سرنگون می‌کند. نمرود بسیار عصبانی می‌شود و دستور می‌دهد همه زنان باردار را زندانی کنند و...

فیلم تلویزیونی «مسابقه» به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری، فردا ساعت 17و 30 دقیقه از شبکه دو پخش می‌شود. محمدرضا اسکندری، فرزانه‌سادات سیدابراهیمی و امیر صاحب جلال بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «از چاندنی چوک به چین» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نیکهیو آدوانی، فردا ساعت 23 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم محصول 2009 هندوستان و آمریکاست.

شبکه 3

ساعت 10 و 30 دقیقه، درخت چشمه‌/ ‌ساعت 14و 30 دقیقه، چهارخونه(قسمت دوم)‌/‌ ساعت 19، حداکثر محکومیت

فیلم سینمایی «درخت چشمه» به کارگردانی محسن تربیت‌دوست، فردا ساعت 10 و30 دقیقه از شبکه سه پخش می‌شود. علی واجدسمیعی و رضا فیض‌نوروزی در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «چارخونه(قسمت دوم)» به کارگردانی سروش صحت، فردا ساعت 14و 30 دقیقه از این شبکه پخش خواهد شد. حمید لولایی، مریم امیرجلالی و اردلان شجاع کاوه بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «حداکثر محکومیت» به کارگردانی کئونی واکس من، فردا ساعت 19 از شبکه سه پخش می‌شود. استیون سیگال، مایکل پیره و استیو آستین در این فیلم محصول 2012 آمریکا بازی کرده‌اند.

شبکه 4

ساعت 20 و 30 دقیقه، خط نقره‌ای

فیلم سینمایی «خط نقره‌ای» به کارگردانی آرتور هیلر، فردا ساعت 20و 30 دقیقه از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم با بازی جن ویلدر، جیا کلایورگ و ریچارد ریون محصول 1976 فرانسه، فنلاند و آلمان است.

شبکه 5

ساعت 9 و 15 دقیقه، اژدهای پیت‌/‌ ساعت 13و 30 دقیقه، کارآگاه گجت 2

فیلم سینمایی «اژدهای پیت» به کارگردانی دان چفی، فردا ساعت 9 و 15 دقیقه از شبکه تهران پخش می‌شود. در این فیلم که محصول 1977 آمریکاست، هلن ردی، جیم دالا، میکی رونی و رد باتونز ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «کارآگاه گجت 2» به کارگردانی آلکس زم، فردا ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه تهران پخش می‌شود. فرنچ استوارت، الین هندریکس، تونی مارتین و کالتلین واچز بازیگران این فیلم هستند.

شبکه شما

ساعت 13 و 30 دقیقه، یک روز از زندگی

فیلم تلویزیونی «یک روز از زندگی» به کارگردانی مهدی گلستانه، فردا ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه شما پخش می‌شود. مارال فرجاد، علیرضا زمانی‌نسب، عباس افشاریان و زهره حمیدی بازیگران این فیلم هستند.

شبکه پویا

انیمیشن «داستان اسباب‌بازی‌» فردا ساعت 20 از شبکه پویا پخش می‌شود.

شبکه قرآن و معارف

فیلم تلویزیونی «ابراهیم و آتش» به کارگردانی پوریا آذربایجانی، فردا ساعت 15 و 30 دقیقه از شبکه قرآن و معارف پخش می‌شود.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ارباب حلقه‌ها 3(قسمت اول)»، «خسیس»، «فرار از وضعیت قرمز»، «ارباب حلقه‌ها 3(قسمت دوم)»، «فداکار» و «احیای مردگانم» فردا ساعت 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر