jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۰۵۱۹۳   ۱۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۴

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از دستگیری باند راهزنان مسلح و کشف شش فقره زورگیری، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار جعفری در این باره گفت: در پی اعلام دو نفر از شهروندان مبنی بر این‌که در حوزه یاسوج نرسیده به پل کتا سه سرنشین یک دستگاه خودروی پژو آنها را تهدید و هنگام فرار شش گلوله به سمت خودرویشان شلیک کرده‌اند، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان لردگان قرار گرفت.

وی افزود: با دریافت مشخصات خودروی متهمان فراری، ماموران در قالب چند تیم برای شناسایی و دستگیری آنها به محل اعزام شدندو پس از چند ساعت پوشش گسترده جاده و محاصره خودروی متهمان در حوزه بخش فلارد در نزدیکی پل کتا متهمان خود را تسلیم کردند.

وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح سیمینوف از خودروی متهمان، تصریح کرد با دستگیری متهمان و شروع تحقیقات مشخص شد متهمان با تهدید سلاح و به زور خودروهای حامل بار را متوقف و بار آنها را سرقت می‌کردند که در چند مورد نیز با هوشیاری رانندگان، در رسیدن به نیت پلید خود ناکام مانده‌اند.

در ادامه رسیدگی به پرونده و پس از هماهنگی با فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد و پاسگاه‌های سطح حوزه شهرستان دنا، سرقت‌های احتمالی اعلامی به این شیوه بررسی وبا تحقیقات میدانی تعداد شش دستگاه خودرو که با این شگرد زورگیری شده بود، شناسایی و با حضور مالباختگان و مواجهه حضوری با متهمان، دستور قضایی در این باره صادر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر