jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۹۷۹۵   ۳۱ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۴

باوجود افزایش قیمت رسمی 15 درصدی لبنیات در دو ماه گذشته، اما باز هم شاهد افزایش غیرقانونی محصولات لبنی در چند روز اخیر در بازار هستیم.

به گزارش ایسنا، برخی از برندهای عرضه‌کننده لبنیات بتدریج شروع به افزایش قیمت محصولات لبنی خود کرده‌اند. این افزایش قیمت به صورتی رخ داده که هر روز یک محصول از محصولات شرکت‌ها افزایش قیمت می‌یابد. به گفته یکی از فروشنده‌ها این افزایش قیمت در تمام محصولات به طور یک‌‌دفعه مشاهده نمی‌شود. به عنوان مثال در یکی از برندها ماست یک و نیم کیلویی سه روز پیش به قیمت 5200 تومان به فروش می‌رسید و اخیرا به 5800 تومان رسیده است.

این تغییر قیمت همچنین در دیگر اقلام محصولات لبنی نظیر شیرکاکائو که از قیمت 800 تومان به هزار تومان افزایش داشته نیز مشاهده می‌شود. سازمان حمایت از مصرف‌کننده بیست و ششم تیرماه ـ یعنی دو ماه و پنج روز پیش ـ در اطلاعیه‌ای مجوز افزایش قیمت 15 درصدی لبنیات را صادر کرد. اما ظاهرا تولیدکنندگان به این مجوزها قانع نیستند و درصدد بهانه‌جویی برای افزایش مجدد قیمت‌ها هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر