jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۷۸۶۹   ۲۵ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۹

موافقت با استعفای علیرضا رحیمی و قطعی شدن جدایی مجتبی جباری، اخباری بود که باشگاه سپاهان را در کانون توجه قرار داد.

رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان دیروز از پذیرش استعفای علیرضا رحیمی، مدیرعامل سپاهان از سوی هیات مدیره خبر داد. رحیمی در نشست یکشنبه شب هیات مدیره سپاهان، برای چندمین بار استعفای خود را مطرح کرد که در نهایت اعضا به دلیل خستگی و فشار کاری بالای وی، با این استعفا موافقت کردند. محمد ترابیان در این باره به مهر گفت: از ابتدا هم قرار بود ایشان تیم را ببندد و در صورتی که اصرار بر استعفا داشت، این مساله در هیات مدیره مورد بررسی قرار بگیرد. البته رحیمی همچنان عضو هیات مدیره باشگاه باقی‌ می‌ماند و طی روزهای آینده هم سرپرست یا مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان توسط اعضای هیات مدیره معرفی خواهد شد.

وی در مورد این‌که گفته می‌شد رحیمی قصد داشته است ابراهیم‌زاده را جانشین کرانچار کند و مخالفت هیات مدیره با این تصمیم یکی از دلایل جدایی‌اش بوده، تصریح کرد: رحیمی خودش از کادرفنی حمایت کرد و در ابتدای فصل قرارداد این مربی را تمدید کرد، پس دلیلی نداشت بخواهد تغییری در کادر فنی ایجاد کند. دلیل استعفای علیرضا رحیمی خستگی و فشار کار بود و دلیل دیگری نداشت.

ترابیان شایعه‌های مطرح شده در مورد بازگشت محمدرضا ساکت به باشگاه سپاهان را به عنوان مدیرعامل کاملا تکذیب کرد و گفت: هنوز گزینه خاصی مورد نظر اعضای هیات مدیره وجود ندارد. ضمن این‌که هیات مدیره باشگاه سپاهان اصفهان کاملا در جریان امور این باشگاه بوده و تصمیمی که به مصالح باشگاه است را اتخاذ می‌کند.

دیگر تصمیم مهمی که در نشست هیات‌مدیره سپاهان گرفته شد موافقت با جدایی مجتبی جباری بود. رئیس هیات مدیره باشگاه درخصوص آخرین وضع جباری نیز گفت: ما مذاکره‌های خوبی با این بازیکن داشتیم اما شرایط طوری پیش رفت که کار به جدایی این بازیکن از باشگاه سپاهان انجامید. البته خود مجتبی جباری اعلام کرده، می‌توانید از من شکایت کنید و دست باشگاه را در این خصوص باز گذاشته است. واقعا جباری نتوانست با باشگاه همکاری کند، اما رفتار او به نحوی بود که حتی اعلام کرد حاضر است پول را برگرداند، به همین دلیل به صورت کاملا دوستانه و توافقی از سپاهان جدا می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر