jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۵۹۸۲   ۱۹ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۱:۰۳

در حالی که اعلام نرخ خرید تضمینی قبل از فصل کشت از مطالبات کشاورزان بوده و به حکم قانون برنامه تبدیل شده‌است، نرخ خرید تضمینی ۲۴ قلم محصول کشاورزی برای سال 93 اعلام شد.

به گزارش فارس، وزارت جهاد کشاورزی نرخ پیشنهادی خرید تضمینی محصولات کشاورزی سال آینده را برای 24 نوع محصول طی نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور اعلام کرد.دیروز این قیمت‌ها توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی وزارت جهاد کشاورزی بررسی شد و در نهایت قیمت‌های جدید با اندکی تغییر تعیین شد.اگرچه نرخ خرید‌های تضمینی تعیین شده باید در جلسه هیات دولت تصویب و ابلاغ شود، اما به نظر می‌رسد این قیمت‌ها کارشناسی شده و نهایی است و تغییری نخواهد داشت.نرخ تضمینی پیشنهادی وزارت جهادکشاورزی و قیمت تعیین شده توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور برای برخی محصولات کشاورزی در سال 1393 در زیر می‌آید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر