jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۹۲۹۲۱   ۰۹ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۳

تیم علی دایی تازه جمع شده است

پروین: دلم به پیروزی در دربی روشن است

رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: با بازی‌ای که مقابل فولاد انجام دادیم دلم برای پیروزی در دربی روشن است.

پروین: دلم به پیروزی در دربی روشن است

علی پروین در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: به نظرم بچه‌ها در 10 دقیقه اول خیلی خوب فولاد را اسیر کارهای خود مخصوصا در ضدحملات و حرکت‌های تاکتیکی به قلب خط دفاع کردند.

وی افزود: فولاد تیم کوچکی نبود. آنها فوتبال را مخصوصا روی زمین خیلی خوب بازی می‌کنند اما پرسپولیس نیز زیر و رو شده بود. با توجه به وقتی که به دایی داده شده به نظرم حالا این تیم هم فوتبال را زیبا بازی می‌کند و هم پیروزی‌های زیبایی را که بسیار شیرین هم هست به دست می‌آورد.

پروین ادامه داد: ولی واقعا حیف شد این بچه‌ عالیشاه سه کارته شد. به نظرم او کمی بچگی کرد. البته در صحنه دوم فکر کنم حریف به عالیشاه خورد اما ما باید همیشه به تصمیم داوران احترام بگذاریم. او اگر زودتر تصمیم می‌گرفت دروازه حریف را باز می‌کرد. چون در محوطه 18 قدم باید تکلیف توپ را سریعتر یکسره کنیم.

وی درباره دربی پیش رو نیز گفت: با بازی فولاد که جا دارد از همین جا به بازیکنان و کادر فنی تبریک ویژه‌ای بگویم دلم به آینده روشن است. هر تیمی که بتواند تمرکز بیشتری داشته باشد قطعا برنده دربی است. البته همیشه وقتی یک گل توسط یک تیم زده شده بازی قشنگ‌تر شده است اما من امیدوارم که پرسپولیس برنده باشد چون دلم روشن است و جوانان دایی نشان دادند تازه جمع شده‌اند.

این پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته بچه‌ها در بازی‌های قبلی هم بد نبودند اما بالاخره هر تیمی چند هفته نیاز به هماهنگی دارد ولی بچه‌ها باید بدانند امیر و 9 ملی‌پوشش خطرناک هستند و هرگز نباید استقلال را دست کم بگیرند. با یک بازی جدی و بهتر نسبت به فولاد جوانان پرسپولیس می‌توانند کاری انجام دهند که در زندگی فوتبالی‌شان ثبت می‌شود. انشاءالله این اتفاق خواهد افتاد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر