jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۸۶۵۸۱   ۱۸ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۳

کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مصدومیت دو مدافع سرخپوشان گفت: تلاش می‌کنیم حسین ماهینی و میثم حسینی به دیدار برابر سایپا برسند.

تلاش می‌کنیم ماهینی و حسینی به دیدار برابر سایپا برسند


به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین ماهینی و سید میثم حسینی که در دیدار سرخپوشان برابر مس کرمان مصدوم شده بودند، امروز در تمرینات گروهی و ریکاوری شرکت نکردند.

کادر پزشکی سرخپوشان در این خصوص اعلام کرد: حسین ماهینی از ناحیه مچ پا مصدوم شده است و ما سعی می‌کنیم با کم کردن زمان درمان، او را هر چه سریعتر در اختیار کادر فنی قرار دهیم.

همچنین میثم حسینی در این دیدار از ناحیه کتف دچار مشکل شد و ما امروز به او استراخت فعال دادیم و ریکاور سبک داشت و با فیزیوتراپی سعی می‌کنیم برای بازی با سایپا آماده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر