jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۸۲۷۳۲   ۰۳ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۷

قائم مقام ستاد دیه کشور خبر داد:

آزادی 15 هزار زندانی جرایم غیرعمد تا پایان سال 92

قائم مقام ستاد دیه کشور دراصفهان گفت: بیش از 70 هزار زندانی جرایم غیر عمد از سال 69 تاکنون در کشور آزاد شده اند.

آزادی 15 هزار زندانی جرایم غیرعمد تا پایان سال 92

ناصر جعفرقلی قائم مقام ستاد دیه کشور دراصفهان گفت: ستاد دیه 15 هزار زندانی جرایم غیر عمد را تا پایان امسال آزاد می کند.

وی شمار زندانیان جرایم غیر عمد را در کشور حدود هشت هزار و 300 نفر اعلام کرد و افزود: این نهاد علاوه بر آزادی آنان ، سایر افرادی که تا پایان امسال وارد زندان می شوند، آزاد خواهد کرد.

جعفرقلی با بیان اینکه زندانیان جرایم غیر عمد باید با سرعت از زندان آزاد شوند، افزود: خیران بزرگوار کمک های زیادی به ستاد دیه کشور کرده اند.

وی اظهار کرد: جذب وجوه شرعی و کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد یکی از اهداف ستاد دیه کشور است.

قائم مقام ستاد دیه کشور با بیان اینکه دولت به همه تعهدات خود در کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد عمل کرده است، گفت: مهمترین هدف ستاد دیه در امسال فرهنگ سازی و آموزش به مردم است.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان ، روزانه بیش از 50 زندانی جرایم غیر عمد در کشور آزاد می شوند و بیش از 250 جشن گلریزان برگزار می شود.

جعفرقلی خاطرنشان کرد: اولویت اول ستاد دیه آزادسازی زندانیان دیه و بعد محکومان مالی است که ناخواسته و به علت عجز از پرداخت بدهی مجبور به تحمل حبس شده اند. (واحد مرکزی خبر)

برچسب ها: خیران
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر