jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۸۱۵۷۰   ۳۱ تير ۱۳۹۲  |  ۰۹:۳۴

سه مرد که با تخریب شیشه‌های یک مغازه فرش‌فروشی در شهرری، 10 تخته فرش نفیس سرقت کرده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

حمله شبانه 3 دزد به مغازه فرش‌ فروشی

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش مردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرری، از حمله سه مرد به مغازه فرش‌فروشی همسایه‌اش و سرقت اموال وی خبرداد.

در پی این تماس، ماموران با اعزام به محل حادثه، در تحقیق از مرد همسایه متوجه شدند سه مرد با چوبدستی و پتک شیشه‌های مغازه را شکسته و فرش‌های نفیس را سرقت کرده و او را هم که قصد داشته راه سارقان را سد کند با چاقو تهدید به مرگ کرده‌اند.

در مرحله بعدی مشخص شد سارقان فرش‌های نفیس را با دو خودروی پژو و نیسان از محل برده‌اند.

با تشکیل پرونده‌ای در این رابطه در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران در شهرری، صاحب فرش‌فروشی به پلیس آگاهی احضار و در تحقیق از وی معلوم شد سارقان 10 تخته فرش نفیس که ارزش میلیونی داشته را از مغازه‌اش سرقت کرده‌اند.

بنا بر این گزارش، با چهره‌نگاری رایانه‌ای متهمان، جستجو برای دستگیری آنها و کشف فرش‌های نفیس سرقتی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر