jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۱۴۶۴   ۳۰ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۹

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران پیش‌بینی کرد نرخ طلا و سکه در بازار داخلی روند کاهشی داشته باشد.

احمد وفادار در مصاحبه با رادیو اقتصاد گفت: نرخ هر گرم طلای 18 عیار به 98 هزار تومان رسیده است.

وی با اشاره به کاهش نرخ سکه‌های بهار آزادی گفت: کاهش قیمت‌ها سبب رونق کسب و کار فعالان صنعت طلا و جواهر می‌شود و ما هم استقبال می‌کنیم.

وی افزود: هر گونه کاهش قیمت جهانی طلا بر قیمت‌های داخلی تاثیر می‌گذارد و ثبات یا کاهش نرخ ارز هم در کاهش قیمت‌ها موثر است و هیچ‌گونه مقاومتی دیده نمی‌شود.وفادار گفت: قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم برای نخستین بار در چند ماه اخیر به کمتر از یک میلیون تومان رسیده (969 هزار تومان) و سکه طرح جدید هم یک میلیون و 54 هزار تومان است.وفادار پیش‌بینی کرد قیمت‌ها باز هم روند کاهشی داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر