jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۱۶۶   ۲۵ تير ۱۳۹۲  |  ۲۲:۲۷

یک پاندای عظیم الجثه در باغ وحش بزرگ آتلانتا صاحب دوقلو شد. از سال 1987 تاکنون این نخستین بار است که این‌گونه از پانداها در باغ وحش دو قلو به دنیا آورده‌اند. مادر پانداهای دوقلو پانزده ساله است.

معمولا وقتی پانداها در حیات وحش صاحب فرزندانی دوقلو می‌شوند تنها می‌توانند مسئولیت یکی از آنها را بر عهده گیرند و دیگری را در حیات وحش رها می‌کنند و این تصمیم آنها موجب می‌شود فقط یکی از پانداهای تازه متولد شده بتواند به زندگی ادامه دهد. اما در این شرایط پاندای مادر می‌تواند از هر دو فرزندش نگهداری کند. به گفته مسئولان باغ وحش قرار است دوقلوها به نوبت در کنار مادرشان باشند تا بتوانند از مراقبت‌های مادرانه بهره مند شوند. / UPI

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر