خواستگار شرور که با ربودن زن مورد علاقه‌اش و دوست او آنها را به باغی در حومه شهریار منتقل و زن جوان را با همدستی یک ایرانی و سه تبعه افغان مورد آزار و اذیت قرار‌ دادند و از او فیلم غیر اخلاقی تهیه کرده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.
کد خبر: ۵۷۹۸۸۶
تله خواستگار شرور در باغ متروکه

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش زن جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهریار در غرب استان تهران از دو مرد ایرانی و سه تبعه افغان به اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت شکایت کرد.

شاکی گفت: مدتی پیش با مردی آشنا شدم و تصمیم به ازدواج گرفتیم اما پس از چند ماه وقتی متوجه شدم او شرور سابقه‌دار است، از وی خواستم دیگر به سراغم نیاید.

وی اضافه کرد: مرد جوان بدون توجه به خواسته‌ام تلفنی و حضوری تهدید می‌کرد اگر با او ازدواج نکنم، به من و خانواده‌ام آسیب می‌رساند. حتی از ترس این که او به خانواده‌ام آسیب برساند از وی شکایت نکردم.

ربوده شدن دو زن مقابل یک رستوران

زن جوان با اشاره به ماجرای تلخی که برایش رقم خورده بود، گفت: روز حادثه من و یکی از دوستانم به رستورانی در شهریار رفته بودیم که یک زن افغان به من گفت خواستگارم مقابل رستوران منتظر من است و تهدیدم کرد اگر همراهش نروم، به زور مرا از رستوران بیرون می‌برد.

وی یادآور شد: همان موقع من و دوستم همراه زن افغان از رستوران خارج شدیم و مشاهده کردیم خواستگارم قمه به دست، کنار خودروی پژویی ایستاده و از من می‌خواهد سوار خودرو شوم. خواستم با دوستم از محل فرار کنم که زن افغان مانع شد و خواستگار شرور و راننده پژو به زور ما را درون خودرو انداختند و با خود بردند.

شاکی: متهمان، دوستم را گروگان گرفتند

شاکی گفت: پس از طی مسافتی خودرو مقابل در باغی حومه شهریار توقف و مرد شرور مرا به زور از خودرو خارج کرد و راننده مقابل من دست و پای دختر جوان را بست و او را گروگان گرفت و مرا هم تهدید کرد اگر از باغ فرار کنم، دوستم را خواهد کشت.

وی خاطرنشان کرد: مرد شرور در حالی که قمه را زیر گلویم گذاشته بود، مرا به اتاقکی برد و در آنجا همراه سه مرد افغان و یک مرد ایرانی مورد آزار و اذیت قرار دادند و با گوشی تلفن همراه از من فیلم گرفتند.

شاکی یادآور شد: آنها سپس مرا درون خودروی پژو انداختند و با باز کردن دست و پای دوستم، هر دویمان را چند محله پایین‌تر از خودروی در حال حرکت به بیرون انداخته و متواری شدند.

وی اضافه کرد: روز بعد مرد شرور با من تماس گرفت و تهدید کرد اگر موضوع را به پلیس یا خانواده‌ام اطلاع دهم، فیلم تهیه شده را ابتدا در سطح شهر و سپس در اینترنت پخش می‌کند.

بنا بر این گزارش، با شکایت زن جوان و تشکیل پرونده‌ای در دادسرای شهریار و به دست آمدن تصاویر رایانه‌ای سه مرد افغان و دو مرد ایرانی، جستجو برای دستگیری آنها آغاز شده است.

معصومه ملکی - گروه حوادث

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۶
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۵
۰
۱
تا كی در مملكت ما باید خبر از جرم جنایت افغانی ها باشد؟چرا دست از سر ما بر نمی دارند؟به نظر شما اگر خدای ناكرده اوضاع بر عكس بود و ما بایست به كشور آنها مهاجرت می كردیم آنها به ما مجال حضور می دادند چه برسد به اینكه بخواهیم جنایتی این چنینی در كشورشان انجام بدهیم؟ مسئولین محترم شما را به خدا فكری اساسی برای این مهمان های بكنید.
نام هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۵
۰
۰
در خیلی از جرائم تبعه افغان نقش دارند قوای سه گانه باید فكری برای این موضوع كنند
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۵
۰
۰
شجاعت این خانم ستودنی است كه علی رغم تهدید هایی كه شده اقدام به شكایت كرده است و با عث شده یك انگل متواری و انشاالله دستگیر بشه
اشكان
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۶
۰
۰
فقط اعدام
هدیه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۷
۰
۰
حیفه اسم اینجور افراد رو آدم گذاشت. اونا از حیوون هم پست ترن!
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
۰
۰
این اتفاقات زیاد میافتند اما اغلب از ترس بیان نمیشند لازمه سیستم قضایی با ایجاد ساز و كار بهتر امكان رسیدگی در كمال حفظ شان و ابروی اشخاص رو فراهم و این افراد رو به اشد مجازات محكوم كنه تا دیگر كسی از ترس عدم پیگرد یا ازادی زودهنگام و انتقام جویی مجدد سكوت نكنه

نیازمندی ها