کشف اموال مسروقه در خانه زن معتاد

دزدها، گاوصندوق 200 کیلویی را دزدیدند

سرقت از گاوصندوق خواهر در امارات، دستگیری در تهران

رئیس کلانتری 125 یوسف‌آباد از دستگیری یک زن سارق در یوسف آباد خبر داد و گفت: متهم با سرقت 30‌هزار درهم امارات از منزل خواهرش در دبی، آن را به حساب همسرش واریز کرده بود.
کد خبر: ۵۷۹۰۷۵

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ فرامرز مهری در این باره گفت: مدتی پیش یکی از شهروندان ایرانی ساکن دبی، با ارائه شکایت به دادسرای حقوقی جزایی خارک، از خواهر خود به عنوان سارق منزلش در دبی شکایت و عنوان کرد خواهرش از منزل وی 30 هزار درهم امارات و مقداری طلا و جواهرات سرقت کرده است.

وی افزود: با توجه به این که متهم پس از سرقت به تهران آمده و در محدوده یوسف‌آباد ساکن شده بود، پرونده از سوی دادسرا به کلانتری 125 یوسف‌آباد ارجاع و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

رئیس کلانتری 125 یوسف‌آباد عنوان کرد: با بررسی سیستم‌های بانکی و همچنین کنترل رفت و آمد‌های این متهم، مشخص شد وی پس از سرقت، یک دستگاه خودرو و مقداری لباس برای فروشگاه پوشاک همسرش خریده و بقیه پول‌های مسروقه در حسابش است.

وی تصریح کرد: با جمع‌بندی این اطلاعات، متهم که ساناز نام داشت، بازداشت و همراه همسرش علیرضا به کلانتری منتقل شد.

وی به سرقت از منزل خواهرش اعتراف و عنوان کرد: پس از به دست آوردن کلید گاوصندوق خانه خواهرش 30‌هزار درهم امارات و مقداری طلا را سرقت کرده است.سرهنگ مهری یادآور شد: با اعتراف متهمان، پرونده به دادسرای خارک ارسال شد تا در این زمینه اقدامات قضایی انجام شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها