مرد معتاد که شبانه دریچه مخزن فاضلاب‌ها را در شهرستان شوشتر سرقت می‌کرد، دستگیر شد و به 18 فقره دزدی اعتراف کرد.
کد خبر: ۵۷۹۰۷۲

به گزارش جام‌جم، چندی پیش نماینده حقوقی سازمان آب و فاضلاب شوشتر در استان خوزستان با حضور در دادسرای این شهر و ارائه شکایتی عنوان کرد، دریچه‌های مخزن فاضلاب سطح شهر شبانه سرقت می‌شود و این موضوع مشکلاتی را برای این اداره و شهروندان ایجاد کرده است.

در پی طرح این شکایت، پرونده‌ای تشکیل و رسیدگی به موضوع از سوی ماموران اداره آگاهی آغاز شد. ماموران در بررسی محل‌های سرقت متوجه شدند در تعدادی از محله‌های شهر، چند بار دریچه مخزن فاضلاب‌ها سرقت و از سوی سازمان آب و فاضلاب دوباره دریچه‌های جدید نصب شده است.

با توجه به این که این موضوع خسارت‌هایی برای سازمان آب و فاضلاب در پی داشته و همچنین موجب به خطر افتادن جان شهروندان شده بود، تحقیقات گسترده پلیس برای دستگیری سارق ادامه یافت تا سرانجام چند روز پیش ماموران انتظامی هنگام گشتزنی در یکی از محله‌های شوشتر مشاهده کردند مردی با میله‌ای که در دست دارد،در حال کندن دریچه مخزن فاضلاب است که وی را دستگیر کردند.

متهم پس از انتقال به مرکز پلیس، با اعتراف به سرقت دریچه مخزن فاضلاب‌های شهری، عنوان کرد تاکنون 18 دریچه مخزن فاضلاب را دزدیده و فروخته است.

متهم با اشاره به نحوه دزدی‌هایش گفت: ابتدا محل‌هایی را که مخازن فاضلاب نصب شده بود، شناسایی و شب‌ها دریچه مخزن‌ها را سرقت می‌کردم و با پول آن موادمخدر می‌خریدم.

مجید کاویانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر در این باره گفت: با اعتراف متهم به 18 فقره دزدی دریچه مخزن فاضلاب‌های شهر، برای او قرار قانونی صادر شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها