خوشحالی هافبک چپ پا از بستن بازوبند کاپیتانی؛

نیکبخت : از استقلالی ها ممنونم که من را پذیرفتند

هافبک چپ پای استقلالی ها از بازگشت خود به تیم سابقش بسیار خوشحال است. نیکبخت این روزها در اردوی اوکراین روزهای خوبی را پشت سر می گذارد.
کد خبر: ۵۷۸۲۲۱
نیکبخت : از استقلالی ها ممنونم که من را پذیرفتند


به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ نیکبخت در دیدار تدارکاتی استقلال و دینامو کیف در ترکیب اصلی قرار گرفت و حتی بازوبند کاپیتانی را هم بست. این بازیکن امروز گفت و گویی را با سایت باشگاه استقلال انجام داده است که این گفت و گو را در ادامه می خوانید:

 *دیناموکیف اوکراین هم مغلوب استقلال شد، آن هم در بازی که هر دو تیم در میانه فصل بدنسازی‌شان انجام می‌دادند. در این خصوص صحبت کنید؟

فکر می‌کنم مقابل دیناموکیف توانستیم روز خوبی داشته باشیم اگرچه آنها هم در برخی دقایق بازی ما را تحت فشار گذاشتند. با این وجود همانطور که اشاره کردید هر 2 تیم در میانه فصل بدنسازی‌شان بودند و طبیعی بود که روند بازی، متفاوت باشد.

*این دومین بازی تدارکاتی استقلال پیش از شروع فصل بود؛ فکر می کنید این بازی‌ها چقدر به استقلال کمک کند برای شناختن نقاط ضعف و قوت؟

بازی‌های تدارکاتی در این مقطع از فصل دقیقا به همین دلیل انجام می‌گیرند. البته به نظرم در این بازی محک جدی‌تری نسبت به بازی اول خوردیم چرا که حریفمان، تیمی مطرح در اروپا بود. به هرحال بازی با تیم‌های بزرگ مزیت‌هایی دارد که به شناخت هرچه بیشتر تیم کمک می‌کند.

*در این بازی بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو داشتید. چه صحبتی در این مورد دارید؟

این لطف کادرفنی و بازیکنان بود که بازوبند کاپیتانی را بر بازو بستم. جا دارد از همین جا تشکر ویژه‌ای داشته باشم از آقای فتح‌الله‌زاده، تمام بازیکنان تیم و همینطور اعضای کادرفنی که خیلی خوب من را پذیرفتند. این موضوع نظر کادرفنی بود و من خیلی خوشحال شدم و البته باعث افتخارم بود که توانستم در این بازی بازوبند تیم استقلال را به بازو ببندم.

*برگزاری اردوی اوکراین را برای تیم چطور دیدید و اینکه فکر می‌کنید این اردو چقدر می تواند برای استقلال مفید باشد؟

اینجا صبح و عصر تمرین می‌کنیم و کادرفنی هم تمرینات تحت فشار را برایمان طرح‌ریزی کردند. به نظرم ثمره این اردو را می‌توانیم در بازی‌های لیگ ببینیم چرا که بهترین تمرینات را داشتیم.

*ارزیابی‌تان از قرعه کشی سیزدهمین دوره رقابتهای لیگ چطور است با توجه به اینکه در بازی اول باید به تبریز بروید؟

تیمی که می خواهد قهرمان شود برایش نام حریف تفاوتی نمی‌کند. من امیدوارم که بتوانیم لیگ را از بازی اول با قدرت شروع کنیم تا ان‌شاء‌الله در نهایت قهرمانی را مال خود کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها