jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۵۷۷۵۵۳   ۱۷ تير ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۰

تمجید AFC از قهرمانی ایران؛

"فوتسال ایران رکورددار شد "

تیم ملی فوتسال ایران با قهرمانی در بازی های داخل سالن آسیا رکورد قهرمانی و کسب طلا را برای چهارمین بار پیاپی در این تورنمنت باز هم شکست.

"فوتسال ایران رکورددار شد "


تیم فوتسال ایران در دیدار روز شنبه مقابل ژاپن قهرمان آسیا با نتیجه ۵ بر ۲ به راحتی حریف خود را شکست داد تا مدال طلای رقابتهای فوتسال بازیهای داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا را از آن خود کند.
علی رضا وفایی دو بار و علی اصغر حسن زاده، محمد طاهری و وحید شفیعی هر کدام یک بار برای دارنده ۱۰عنوان قهرمانی آسیا گلزنی کردند.
تایلند نایب قهرمان رقابتهای قهرمانی فوتسال آسیا در سال ۲۰۱۲ با شکست کویت مدال برنز بازیهای داخل سالن آسیا را از آن خود کرد.
تیم زنان ژاپن نیز با شکست تیم ایران با نتیجه دو بر یک طلای این رقابتها را از آن خود کرد و مدال برنز نیز به تایلند که موفق شده بود اندونزی را ۵ بر یک شکست دهد رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر