jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۷۷۱۳۷   ۱۶ تير ۱۳۹۲  |  ۱۵:۳۵

نکونام فصل گذشته با رضایت باشگاه اوساسونا به ایران آمد و استقلال متعهد شد در قبال دریافت رضایت نامه 700 هزار یورو به باشگاه اسپانیایی پرداخت کند.

بدهی 700 هزار یورویی استقلال بابت نکونام

تنها چهار روز به پایان فصل نقل و انتقالات باقی مانده و پنجشنبه هفته‌ جاری پرونده‌ تیم‌ها برای حضور در لیگ برتر بسته می‌شود. اما همچنان سرنوشت بعضی از بازیکنان برای لیگ آینده نامشخص است. یکی از این بازیکنان جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی است که با وجود امضای قراردادی دو ساله پس از جدایی از اوساسونا با استقلال، هنوز وضعیت نامشخصی دارد.

در حالی که گفته می‌شد با جلسه مشترکی که بین او قلعه‌نویی برگزار شده و کدورت‌های گذشته از بین رفته و مشکلی برای حضور این بازیکن در استقلال وجود ندارد، اما هنوز نمی‌توان حضور کاپیتان تیم ملی در تیم قهرمان را قطعی دانست.

ایسنا نوشت نکونام فصل گذشته با رضایت باشگاه اوساسونا به ایران آمد و استقلال متعهد شد در قبال دریافت رضایت نامه این بازیکن 700 هزار یورو به این باشگاه اسپانیایی پرداخت کند، اما در حالی که یک سال از این انتقال می‌گذرد، باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی نتوانسته به تعهدات مالی‌اش پایبند باشد و به همین خاطر با پایان یافتن مهلت باشگاه اوساسونا، این بازیکن از روز گذشته بازیکن آزاد شده و دیگر می‌تواند بدون تعهدی که آن قرارداد دو ساله‌ با استقلال برایش ایجاد کرده در چهار روز باقی مانده تا پایان فصل نقل و انتقالات تیم جدیدش را انتخاب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر