jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۷۰۸۱۵   ۲۳ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۷:۱۶

ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه ضمن ابلاغ دستورالعمل اجرایی این هفته، عناوین روزهای هفته قوه قضاییه (اول تا هفتم تیرماه) در سال ۹۲ را اعلام کرد.

عناوین روزهای هفته قوه قضاییه اعلام شد

در دستورالعمل اجرایی تدوین شده توسط ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه آمده است: آغاز سی و چهارمین سال فعالیت دستگاه قضایی و فرارسیدن هفته قوه قضاییه فرصتی است تا جدیدترین دستاوردهای ایران اسلامی در عرصه قضا معرفی و در معرض دید مسؤولان، صاحب نظران، کارشناسان و عموم مردم قرار گیرد.

یکم تیرماه ۹۲ به عنوان نخستین روز هفته قوه قضاییه با عنوان «قوه قضاییه و ترویج فرهنگ حقوقی- قضایی در جامعه» نامگذاری شده است.

«قوه قضاییه، ایثار و شهادت و آرمان های امام راحل»، «قوه قضاییه و حمایت از حقوق شهروندی»، «قوه قضاییه و بزرگداشت شهید دکتر بهشتی»، «قوه قضاییه و ولایت مداری»، «قوه قضاییه و پاسداری از امنیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی» و «قوه قضاییه؛ استقلال قضایی و قانون مداری» عناوین سایر روزهای این هفته است.

همایش سراسری قوه قضاییه نیز که همه ساله روسای دو قوه مجریه و مقننه در آن حضور می یابند، چهارم تیر ماه برگزار خواهد شد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

هفته محیط‌ زیست از امروز در کشورمان شروع می‌شود و به همین مناسبت قرار است رئیس سازمان حفاظت‌ محیط‌ زیست امروز در نشستی خبری میزبان خبرنگاران این حوزه باشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر