jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۵۶۴۲۲۹   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۹:۲۸

آیت‌الله نوری همدانی با تأکید بر سرمایه گذاری دشمن برای انتخابات پیش رو، تصریح کرد: باید کسی را انتخاب کرد که دشمن از انتخاب او شاد نشود بلکه از او حساب ببرد.

باید کسی را انتخاب کرد که دشمن از او حساب ببرد

به گزارش واحد مرکزی خبر، وی امروز در دیدار جمعی از نیروهای وزارت دفاع و سپاه پاسداران، ریاست جمهوری را امانتی الهی دانست و بر ضرورت رسیدن آن به دست اهلش تأکید کرد.

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه ریاست جمهوری شغل نیست و شخص منتخب در برابر خدا و ملت مسئول است تصریح کرد: رییس جمهور آینده باید کسی باشد که مشکلات اقتصادی و گرانی در کشور را به خوبی درک کند تا بتواند برای برطرف کردن آنها راه‌حل ارائه دهد.

وی ولایت مداری را یکی از ویژگی‌های بارز رییس جمهور آینده برشمرد و افزود: رییس جمهور باید با تقوا، متدین، مردمی ، متواضع، مدیر ، مربی و صد در صد امتحان پس داده باشد تا بتواند مملکت را به خوبی اداره کند.

آیت‌الله نوری همدانی استکبار ستیزی را از دیگر ویژگی‌های رییس جمهور آینده دانست و اظهار کرد: رییس جمهور باید فردی شجاع در برابر آمریکا، رژیم صهیونیستی و نوکران مرتجع آنها در منطقه باشد.

وی زمینه سازی برای حضور حداکثری در انتخابات را وظیفه‌ای مهم دانست و گفت: همه باید برای حضور حداکثری و متمرکز شدن آرای ملت بر روی فرد اصلح تلاش کنند.

وی با تأکید بر لزوم قدردانی از نعمت ولایت فقیه در کشور، اظهار داشت: امروز نظام اسلامی به برکت وجود ولایت فقیه از امنیت و اقتدار خوبی در جهان برخوردار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها