jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۴۰۷۷   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۲:۲۹

تلاش برای رضایت راه‌آهنی‌ها؛

دایی برنامه‌‌های خود را تشریح کرد

علی دایی بخشی از برنامه‌های خود را برای مسئولان باشگاه پرسپولیس تشریح کرد این درحالی است که رضایت راه آهنی ها را نگرفته است.

دایی برنامه‌‌های خود را تشریح کرد

علی دایی شب گذشته به مسئولان باشگاه پرسپولیس اطلاع داد که حاضر است با این تیم در فصل جاری همکاری کند و این موضوع به اطلاع رویانیان رسیده شد. حتی دایی برنامه‌های خود را از طریق اطرافیان برای باشگاه پرسپولیس تشریح کرده و مسئولان این باشگاه نیز برنامه‌‌های او را و درخواست‌‌هایش را پذیرفته‌‌اند. در حال حاضر مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی هستند که موافقت صددرصد راه‌آهنی‌ها را بگیرند و خبر پیوستن دایی به پرسپولیس را اعلام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر