jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۴۰۵۲ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۰

اعلام آمادگی سرمربی راه آهن برای حضور در پرسپولیس؛

مالکی : شانس دایی از بقیه بیشتر است

فدا حسین مالکی می گوید علی دایی یک بار دیگر به جمع گزینه های هدایت پرسپولیس در فصل آینده اضافه شد و شانس بیشتری هم نسبت به بقیه دارد.

مالکی : شانس دایی از بقیه بیشتر است


 رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ، درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی این تیم، اظهار کرد: از روز گذشته اتفاق جدیدی افتاده و آن هم اعلام آمادگی علی دایی برای حضور در پرسپولیس بوده که قرار شد در جلسه‌ای با رویانیان شرایط دو طرف بررسی شود که خوشبختانه این نشست هم برگزار شد.

وی ادامه داد: مقدمات مذاکره با دایی انجام شده و اگر توافق نهایی انجام شود او هم مثل مایلی کهن ، ابراهیم زاده و درخشان در بین گزینه‌های باشگاه قرار خواهد گرفت و ان‌شاءالله امروز از بین این چهار نفر یک گزینه انتخاب خواهد شد.

مالکی درباره علت چرخش هیات مدیره و مدیریت پرسپولیس به سمت علی دایی به ایسنا گفت: او پس از استخاره ای که انجام داده بود از حضور در پرسپولیس عذرخواهی کرد، اما دوباره شرایط را بررسی کرده و به این جمع بندی رسیده که برای حضور در پرسپولیس اعلام آمادگی کند. ما هم از این اتفاق استقبال کردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر