jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۴۰۴۶   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۰

علی دایی با تیم راه آهن قرار داد بسته است و این قرار داد برگشت ناپذیر است، وی سرمربی پرسپولیس نخواهد شد.

زندی: دایی با راه آهن قرار داد دارد و در این تیم می ماند


رستم زندی گفت: رویانیان مدیرعامل تیم پرسپولیس با رئیسی کیا نسبت به توافق حضور دایی در تیم سرخپوشان صحبتی انجام نداده است و اظهارات این مدیر عامل در خصوص موافقت باشگاه راه آهن با حضور علی دایی در پرسپولیس کذب محض است.

وی در ادامه اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره پرسپولیس آرزو می کنند که امثال دایی سرمربی تیم پرسپولیس شود اما به خاطر قرار داد دایی با باشگاه راه آهن این آرزو تحقق پیدا نمی کند.

سرپرست راه آهن بیان کرد: پرسپولیسی ها با اعلام نام دایی می خواهند از فشار تماشاگرانشان بکاهند و مشکلاتشان را از این طریق مرتفع کنند.

وی در خصوص احتمال سرمربی گری دایی در پرسپولیس به باشگاه خبرنگاران گفت: دایی در ایران حضور ندارد که امروز حکم سرمربی گری پرسپولیس را بگیرد این مربی با ما قرار داد دارد و ما با هیچ یک از مربیان برای جایگزینی دایی صحبتی نکردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر