jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۶۳۶۱۲   ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۰:۲۰

پایان گرد و خاک نابغه پینگ پنگ ایرانی؛

نوشاد به جمع 16 بازیکن برتر نرسید

مرد شماره یک تنیس روی میز ایران با شکست برابر قهرمان نامدار چینی از گردونه رقابت های جهانی کنار رفت.

نوشاد به جمع 16 بازیکن برتر نرسید


نوشاد عالمیان آخرین بازمانده کاروان تنیس روی میز ایران در پنجاه و دومین دوره رقابتهای جهانی 2013 پاریس، جمعه شب مقابل وانگ هائو ورزشکار نامدار چین و سید شماره 3 این مسابقات قرار گرفت و با قبول شکست برابر نایب قهرمان المپیک 2012 لندن نتوانست به جمع 16 بازیکن برتر جهان راه یابد. نابغه تنیس روی میز ایران در این دیدار با نتیجه 4 بر یک نتیجه را به حریف سرشناس خود واگذار کرد.

عالمیان تنها در گیم چهارم با نتیجه 12 بر 10 برنده شد و در گیم‎های اول( 11 – 7 )، دوم( 11 – 5 )، سوم( 11 – 2 ) و پنجم( 11 – 3 ) برابر وانگ هائو مغلوب شد. با شکست عالمیان پرونده ایران در رقابتهای جهانی 2013 پاریس بسته شد.

وانگ هائو که 24 ماه در صدر رنکینگ جهانی تنیس روی میز قرار داشت دارای سه مدال نقره مسابقات انفرادی المپیک‌های 2004 آتن ، 2008 پکن و 2012 لندن بوده و سه عنوان قهرمانی تیمی و انفرادی در رقابت‌های جام جهانی را نیز در کارنامه دارد. این بازیکن سرشناس  13 بار قهرمانی در پوروتورهای جهان را کسب کرد و در سال 2009 نیز قهرمان رقابتهای انفرادی مسابقات جهانی یوکوهاما شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر