jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۵۶۲۳۷۰   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۳:۲۵

محمد رضا رحیمی معاون اول رییس جمهوری به دلیل اولویت امور اجرایی در مدت باقی مانده دولت دهم از نامزدی انتخابات ریاست جمهور کناره گیری کرد.

انصراف رحیمی از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، رحیمی در این باره اظهار داشت: قبل از ثبت نام، بنا به اصرار شماری از همکاران و دوستان با وجود مشغله‌های فراوان در دولت، برای ورود به عرصه انتخابات تصمیم گرفتم.

وی افزود: اما همچنان که پیش بینی می‌کردم و رییس جمهور محترم جناب آقای دکتر احمدی نژاد نیز همین نظر را دارند، این ورود ممکن است ایفای برخی مسئولیت های سنگین اجرایی کشور را با کندی یا وقفه مواجه کند؛ بنابراین در نهایت تصمیم به انصراف گرفتم.

معاون اول رییس جمهوری اضافه کرد: حضور در انتخابات بسیار مهم است اما اداره امور اجرایی کشور در مدت باقیمانده با توجه به مسولیت های اینجانب در دولت و ضرورت خدمت رسانی به مردم نیز تا آخرین روز کاری دولت اهمیت ویژه دارد.

رحیمی تصریح کرد: از آنجا که احساس کردم ممکن است وقت و انرژی حضور در رقابت ها مانع از استمرار مطلوب این خدمت شود، در نهایت تمرکز کامل بر ادامه کار و ایفای وظیفه کنونی را ترجیح دادم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
خوب كاری كرد كه بیش از این خودش را سبك نكرد چون كسی به او رای نمی داد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

قطعا هدف راهبردی آمریکا، مهار قدرت جمهوری اسلامی و مولفه‌های قدرت هسته‌ای، موشکی و... از طریق وارد آوردن فشار و انجام مذاکره است. این کشور برای دستیابی به هدف خود به سکوی پرتاب اولیه یعنی برجام نیاز دارد که براساس آن بتواند پله‌های بعدی را طی کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر