jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۵۶۹۷۶   ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۶

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام برای پذیرش در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته ترمی سال 92 دانشگاه های جامع علمی کاربردی از 7 اردیبهشت ماه آغاز می شود.

ثبت نام در کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی؛7 اردیبهشت

حسین توکلی گفت: ثبت نام برای پذیرش در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته ترمی سال 92 دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی در هر یک از گروه‌های آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت وخدمات اجتماعی و  فرهنگ و هنر از طریق شبکه اینترنت سازمان سنجش آموزش کشور از روز شنبه 7 اردیبهشت آغاز و روز شنبه 14 اردیبهشت سال جاری پایان می پذیرد.

وی افزود: داوطلبان علاقمند به شرکت در پذیرش دوره‌های مذکور ضروروت دارد در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و پس از دریافت دفترچه راهنمای مذکور از سایت سازمان و مطالعه دقیق آن، نسبت به  تهیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز اقدام کرده و سپس با تکمیل مندرجات فرم الکترونیکی، نسبت به ثبت نام برای پذیرش در دورهای ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: پرداخت هزینه ثبت نام از دواطلبان به صورت اینترنتی است داوطلبان ضرورت دارد به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن فعال است با مراجعه به سایت سازمان، نسبت به پرداخت مبلغ 106 هزار ریال و یا 10 هزارو 600 تومان به عنوان وجه ثبت نام اقدام کنند.

توکلی افزود: پذیرش در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته ترمی برای  243 رشته از گروه‌های آموزشی مختلف، شامل گروه آموزشی صنعت 92 رشته، گروه کشاورزی 55 رشته، گروه مدیریت و خدمات 61 رشته و گروه فرهنگ و هنر 35 رشته خواهد بود. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر