jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۵۲۹۷۹ ۲۰ فروردين ۱۳۹۲  |  ۲۲:۵۰

فرمانده انتظامی فارس از دستگیری دو برادر شرور در منطقه کوار شیراز و کشف سه فقره قتل و 16فقره شرارت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سجادیان گفت: در پی شرارت دو برادر در ده سال گذشته در منطقه کوار، دستگیری آنان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی فارس قرار گرفت.

وی افزود: این دو برادر با جرایمی از جمله قتل‌های طایفه‌ای، تهدید، تیراندازی و درگیری مسلحانه سبب سلب آسایش مردم و ایجاد مزاحمت برای اهالی منطقه شده بودند.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد: با اقدامات اطلاعاتی و ‌عملیاتی، هر دو شرور از سوی ماموران پلیس آگاهی دستگیر و تحقیقات از آنها آغاز شد.

سردار سجادیان یادآور شد: متهمان به سه فقره قتل عمد و 16 فقره تیراندازی منجر به جرح و تخریب وسایل کشاورزی، ترانس‌های برق و نیز تهدید به قتل، باج‌خواهی و ضرب و جرح کشاورزان منطقه اعتراف کردند.

وی بیان کرد: تمامی شاکیان شناسایی شده‌اند و نیز دو قبضه سلاح کلاشینکف که این دو شرور در جرایم خود از آن استفاده می‌کردند، کشف شده است.

فرمانده انتظامی فارس یادآور شد: صحنه‌های جرم بازسازی شده و هر دو متهم با صدور قرار روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر