jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۵۲۷۵   ۰۶ دی ۱۳۸۳  |  ۲۳:۵۵

4 سارق مسلح روز گذشته با مراجعه به صرافی «آرین» در سه راه گوهردشت کرج ، پس از سرقت مقادیر زیادی پول نقد و ارز خارجی متواری شدند.


ساعت 8:30 صبح روز گذشته 3مرد با مراجعه به صرافی «آرین» در سه راه گوهردشت ، از صاحب صرافی خواستند مقادیری دلار در اختیار آنها بگذارد. به دنبال این درخواست مرد صراف به سراغ گاوصندوق رفت ، اما پس از بازکردن آن متوجه شد 3 مشتری اسلحه های خود را به سمت همکار وی نشانه رفته اند. آنها سپس مرد صراف را تهدید کردند در صورت تماس با پلیس ، وی و همکارش را به قتل می رسانند. به دنبال آن سارقان از مرد صراف خواستند همه دلارها و پول نقد موجود در گاوصندوق را در اختیار آنها بگذارد و پس از ریختن پولها در کیف همراه خود با خودروی پرایدی که جلوی مغازه پارک شده بود ، فرار کردند. به گفته شاهدان ، این 3مرد که 2نفر آنها به اسلحه کلت مسلح بوده و یک نفر نیز یک اسلحه کلاشینکف داشت ، بدون استفاده از نقاب وارد مغازه شدند و پس از سرقت با خودرویی که جلوی صرافی پارک شده بود ، فرار کردند. پلیس آگاهی کرج ، با تشکیل چند گروه عملیاتی ویژه ، تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری سارقان آغاز کرده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر