jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۵۵۲۵۶۵ ۱۹ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۸:۱۶

ملاقات اتفاقی مالباخته با دو زورگیر به دستگیری متهمان توسط ماموران گشت پلیس تهران انجامید. ماموران انتظامی هنگام گشتزنی بودند که مردی نزد آنها رفت و در حالی‌که سراسیمه و پریشان بود به آنها گفت: چند روز قبل وقتی برای پیاده‌روی به پارک رفته بودم دو نفر جلویم را گرفتند و با تهدید چاقو و کتک، کیف دستی‌ام را که 150 میلیون‌ ریال وجه نقد و تلفن همراه داخلش بود، سرقت کردند و متواری شدند.

شاکی ادامه داد: چند دقیقه قبل وقتی دوباره به همان پارک رفته بودم به‌طور اتفاقی دو زورگیر را دیدم. ماموران با گرفتن مشخصات ظاهری متهمان به گشتزنی در همان محدوده پرداختند و دقایقی بعد دو متهم را دیدند و موفق شدند آنها را در حالی‌که قصد داشتند فرار کنند، به دام بیندازند. در بازرسی از متهمان چاقو و مقداری اموال مسروقه از قبیل کیف پول و تلفن همراه کشف شد.

ماموران متهمان را به همراه شاکی و اموال مکشوفه برای تکمیل پرونده و تحقیقات بیشتر درخصوص جرایم احتمالی دیگر به مرجع قضایی انتقال دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر