jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۴۹۸۴۶   ۲۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۴

ماموران پلیس ایالت ایندیانای آمریکا اجساد یک مادر و دو کودک وی را در یکی ازبوستان های این ایالت کشف و هویت آنها را شناسایی کردند.

کشف اجساد مادر آمریکایی و فرزندانش در بوستان

مقامات پلیس ایالتی آمریکا در بوستان «بینفورد» منطقه «نیو آلبانی» اجساد دو کودک 10 ساله و شش ماهه را در کنار جسد مادر 35 ساله شان پیدا کردند.

به گزارش یونایتدپرس به نقل از مقامات پلیس این ایالت، بازرسی ها برای کشف علت مرگ این سه قربانی آغاز شده و اجساد آنها کالبدشکافی خواهد شد.

آخرین بررسی ها نشان داده است که قربانیان در ماه دسامبر سال گذشته میلادی (2012) از ایالت واشنگتن به آپارتمانی در نیو آلبانی نقل مکان کرده بودند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر