jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۹۲۱۴   ۲۲ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۸:۱۳

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان با بیان این که 80 درصد سیلوهای اصفهان با گندم خارجی پر شده است گفت: به علت مناسب نبودن قیمت خرید گندم از خودکفایی گندم فاصله گرفته‌ایم و کشاورزان به کشت صیفی و سبزیجات روی آورده‌اند.

 به گزارش ایسنا، مظفر انصاری با اشاره به این که اجرای مرحله نخست قانون هدفمندی یارانه‌ها باعث صرفه‌جویی در مصرف گندم شده است، افزود: قبل از اجرای این قانون میزان مصرف گندم استان 45 هزار تن در سال بود که اکنون این رقم به 34 هزار تن کاهش یافته است. وی ذخیره گندم استان را مناسب اعلام کرد و گفت: با وجود شرایط خشکسالی، ذخیره استان از نظر گندم و آرد با کیفیت تکمیل است. ‌انصاری همچنین از تغییر قیمت نان در سال جاری خبر داد و افزود: در سال آینده و با تغییر قیمت خرید گندم ـ که به نفع تولیدکننده است ـ کمیسیون نظارت در اصفهان تشکیل و قیمت جدید نان نیز تعیین خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر