jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۶۸۰   ۲۰ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۴۷

باشگاه استقلال نسبت به احکام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال موضع گرفت و با سنگین خواندن آن در بیانیه‌ای نوشت: چرا با وجود گذشت یک سال از دیدار استقلال و تراکتورسازی در تبریز که هواداران تراکتورسازی به سمت بازیکنان استقلال یخ و برف پرتاب کردند، هنوز تصمیمی درباره‌ آن دیدار گرفته نشده، ولی در کمتر از 24 ساعت درباره این دیدار به این سرعت تصمیم‌گیری شده است؟ در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: نسبت به آرش برهانی در این احکام بسیار سختگیری شده است. برهانی سابقه و شخصیت مشخصی در این مسائل دارد که همه حاکی از رفتار مناسب و بدون حاشیه اوست. در حالی که به نظر می‌رسد در محکومیت او به هیچ عنوان سابقه خوب نامبرده در نظر گرفته نشده است.

کمیته انضباطی آرش برهانی را سه جلسه از همراهی آبی‌پوشان و حضور در مسابقه‌های لیگ برتر و حنیف عمران‌زاده را نیز یک جلسه محروم کرد. ضمن این‌که باشگاه استقلال هم به دلیل رفتار هوادارانش به برگزاری یک مسابقه بدون حضور تماشاگر محکوم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر