jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۸۵۰۶   ۲۰ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۳:۱۲

معاون پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال گفت: از سیدمهدی رحمتی و خسرو حیدری برای حضور در بازی با العین تست می‌گیریم.

احتمال غیبت رحمتی و حیدری برابر العین

امین نوروزی درباره وضعیت خسرو حیدری که در بازی مقابل تراکتورسازی آسیب دید و نتوانست به مسابقه ادامه دهد، اظهار داشت: از خسرو حیدری MRI گرفتیم و خوشبختانه او با پارگی رباط روبرو نشده و فقط عضله او دچار آسیب‌دیدگی جزئی شده و روز گذشته هم فیزیوتراپی کرد، این بازیکن تا سه‌شنبه باید فیزیوتراپی خود را ادامه دهد، صبح سه‌شنبه از او تست می‌گیریم تا اگر مشکلی نداشت برای بازی روز چهارشنبه مقابل العین به میدان برود.وی درباره وضعیت مهدی رحمتی که با مصدومیت روبرو شده گفت: رحمتی هم با کشیدگی عضله روبه‌رو شده، او هم روز گذشته سه جلسه فیزیوتراپی کرد و تا روز دوشنبه باید به فیزیوتراپی خود ادامه دهد، از رحمتی دوشنبه تست می‌گیریم تا اگر مشکلی نداشته باشد، چهارشنبه به میدان رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر