jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۵۴۸۲۰۰   ۱۹ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۵:۱۶

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از کاهش بودجه قوه قضائیه در سال 92 خبرداد.

کاهش بودجه قوه قضائیه در سال 92

محمدعلی اسفنانی با بیان اینکه کمیسیون قضایی در هفته جاری بررسی بودجه دستگاه قضا را آغاز می کند گفت: روز دوشنبه بودجه پیشنهادی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان ثبت اسناد و املاک و سازمان پزشکی قانونی کشور در لایحه بودجه 92 بررسی می شود. همچنین بودجه پیشنهادی سازمان بازرسی کل کشور، دیوان عدالت اداری، دادگاه ویژه روحانیت، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری و وزارت دادگستری هم در دستور کار کمیسیون در روز سه شنبه قرار دارد.

وی در پاسخ به اینکه آیا بودجه دستگاه قضا در سال آِنده افزایش داشته است یا خیر گفت: در بودجه ای که از سوی دولت ارائه شده با کاهش روبرو هستیم ولی باید بودجه مورد بررسی قرار بگیرد. البته احتمال دارد بودجه افزایش پیدا کند که بستگی به نتایج بررسی ها دارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر