jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۵۴۸۲۰۰   ۱۹ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۵:۱۶

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از کاهش بودجه قوه قضائیه در سال 92 خبرداد.

کاهش بودجه قوه قضائیه در سال 92

محمدعلی اسفنانی با بیان اینکه کمیسیون قضایی در هفته جاری بررسی بودجه دستگاه قضا را آغاز می کند گفت: روز دوشنبه بودجه پیشنهادی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان ثبت اسناد و املاک و سازمان پزشکی قانونی کشور در لایحه بودجه 92 بررسی می شود. همچنین بودجه پیشنهادی سازمان بازرسی کل کشور، دیوان عدالت اداری، دادگاه ویژه روحانیت، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری و وزارت دادگستری هم در دستور کار کمیسیون در روز سه شنبه قرار دارد.

وی در پاسخ به اینکه آیا بودجه دستگاه قضا در سال آِنده افزایش داشته است یا خیر گفت: در بودجه ای که از سوی دولت ارائه شده با کاهش روبرو هستیم ولی باید بودجه مورد بررسی قرار بگیرد. البته احتمال دارد بودجه افزایش پیدا کند که بستگی به نتایج بررسی ها دارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر