jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۷۲۰۵   ۱۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۷:۴۷

دبیر سازمان لیگ از مخالفت شورای تامین با برگزاری بازی پرسپولیس و راه‌آهن در ورزشگاه اکباتان خبر داد.


علی کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره نتیجه جلسه امروز شورای تامین درباره برگزاری مسابقات فوتبال در ورزشگاه‌های اکباتان و تختی تهران، اظهار کرد: در این جلسه به طور مفصل جوانب برگزاری بازی در این ورزشگاه‌ها مورد بررسی قرار گرفت. نهایتا شورای تامین بخاطر مشکلات محیطی، ترافیکی، فیزیکی و... ورزشگاه اکباتان که در کوتاه‌مدت قابل حل نیست، با برگزاری مسابقه هفته آینده پرسپولیس و راه‌آهن در این ورزشگاه مخالفت کرد.
وی افزود: اما در این جلسه درباره ورزشگاه تختی نیز صحبت‌ها و بررسی‌هایی انجام شد و نهایتا شورای تامین با قرار گرفتن استادیوم تختی در میان استادیوم‌های برگزار کننده بازی‌های مهم در فصل آینده موافقت کرد. البته کمبودها و ضعف‌های این ورزشگاه و همچنین مشکلات پیرامونی ناشی از برگزاری بازی‌ها مهم در آن باید برطرف شود که حل این موارد هم به بازی پیش‌رو نمی‌رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر