jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۴۶۶۴۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۵۱

معاون گردشگری استان کردستان گفت: در راستای استقبال از مسافران نوروزی و آشنایی هر چه بیشتر آنها با مناطق و جاذبه های گردشگری استان، 500 هزار نسخه اقلام تبلیغاتی چاپ شده و در اختیار مسافران نوروزی قرار خواهد گرفت.

چاپ اقلام تبلیغاتی برای استقبال از مسافران نوروزی کردستان

 آرمان وطن دوست گفت: اقلام تبلیغاتی چاپ شده شامل بروشور، کاتالوگ، نقشه، لوح فشرده و کتابچه راهنمای گردشگری است که به معرفی جاذبه های گردشگری استان، شهرستان ها و همچنین مسیر جاده ها، معرفی بناهای تاریخی و آداب و رسوم مناطق مختلف استان و همچنین معرفی صنایع دستی و مناطق بکر سطح استان پرداخته است.

وی افزود: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان کردستان با همکاری سایر ارگانهای ذیربط آماده پذیرایی و استقبال از مسافران و مهمانان نوروزی کردستان در سال جدید است و امیدواریم این مسافران با خاطره ای خوش استان کردستان را ترک کنند.(میراث آریا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر