Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۴۶۶۴۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۵۱

معاون گردشگری استان کردستان گفت: در راستای استقبال از مسافران نوروزی و آشنایی هر چه بیشتر آنها با مناطق و جاذبه های گردشگری استان، 500 هزار نسخه اقلام تبلیغاتی چاپ شده و در اختیار مسافران نوروزی قرار خواهد گرفت.

چاپ اقلام تبلیغاتی برای استقبال از مسافران نوروزی کردستان

 آرمان وطن دوست گفت: اقلام تبلیغاتی چاپ شده شامل بروشور، کاتالوگ، نقشه، لوح فشرده و کتابچه راهنمای گردشگری است که به معرفی جاذبه های گردشگری استان، شهرستان ها و همچنین مسیر جاده ها، معرفی بناهای تاریخی و آداب و رسوم مناطق مختلف استان و همچنین معرفی صنایع دستی و مناطق بکر سطح استان پرداخته است.

وی افزود: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان کردستان با همکاری سایر ارگانهای ذیربط آماده پذیرایی و استقبال از مسافران و مهمانان نوروزی کردستان در سال جدید است و امیدواریم این مسافران با خاطره ای خوش استان کردستان را ترک کنند.(میراث آریا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر