jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۲۰۰۹   ۳۰ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۲:۴۰

رئیس دپارتمان داوری گفت: اخراج مدافع سپاهان درست بود و داور باید یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام می‌کرد.

عسگری:خطای گردان روی مهاجم پرسپولیس پنالتی بود


حسین عسگری درباره قضاوت داوران در دیدارهای روز گذشته عنوان کرد: دیدار پرسپولیس و سپاهان یک بازی سخت و سنگین بود و تورج حق وردی کار سختی برای قضاوت داشت اما قضاوتش با یکی دو اشتباه همراه بود. در صحنه مشکوک به پنالتی گردان با دستش اول پای راست و بعد پای چپ مهاجم پرسپولیس را می زند که متاسفانه داور بازی نمی بیند. در این صحنه کمک داور هم می توانست به کمک داور بیاید که متاسفانه وی هم نتوانسته بود صحنه را ببیند.

وی ادامه داد: در صحنه ای داور خطای هند نویدکیا را گرفت، هند اتفاق نیفتاد و داور در این صحنه اشتباه کرد اما در اخراج مدافع سپاهان به درستی عمل کرد چرا که بازیکن سپاهان با دو دست بازیکن پرسپولیس را هل داد و اگر بازیکن به توپ می رسید موقعیت مناسبی نصبیش می شد و اخطار دوم کاملا درست بود.
عسگری خاطرنشان کرد: در دیگر دو بازی دیروز هم مشکل خاصی وجود نداشت و من خودم ناظر بازی راه آهن و داماش بودم و عملکرد داور خوب بود. بازی گهر درود و تراکتورسازی هم طبق گزارش ناظر داوری مشکلی نداشت.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها