jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۰۹۱۰   ۲۷ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۷:۳۶

کانون داوران بیانیه صادر کرد؛

جنجال سازی‌ها به ضرر فوتبال است

کانون داوران فوتبال در بیانیه‌ای جنجال‌سازی علیه داوران را به ضرر کل فوتبال کشور دانست و از فدراسیون فوتبال تقاضا کرد نسبت به اتهام زنندگان قاطعیت بیشتری نشان داده شود.

جنجال سازی‌ها به ضرر فوتبال است

 

با توجه به هجمه‌های اخیر و ایراد تهمت و افترا به داوران فوتبال از سوی برخی از مسئولان، مربیان و بازیکنان تیم‌ها، کانون داوران فوتبال وظیفه خود می‌داند اعلام کند این جنجال سازی علیه داوران که یکی از 2 رکن بازی فوتبال است و هیچ بازی نمی‌تواند بدون داور انجام شود، قطعا به ضرر کل فوتبال کشور خواهد بود.

شکستن حرمت و احترام داوری نه تنها کمکی به بهبود و پیشرفت فوتبال نمی‌کند بلکه این امر موجب یاس و ناامیدی علاقه‌مندان به داوری و در نتیجه ایجاد خلاء در این رکن بازی فوتبال خواهد شد. علاقه‌مندان فهیم فوتبال خود آگاه هستند این حملات به داوری نمی‌تواند حمله کنندگان را از مسئولیت و اشتباهات خود در مدیریت و هدایت تیم‌ها مصون بدارد.

البته این بیانیه قصد ندارد اشتباهات داوری را که در سرتاسر دنیا و هر روزه در مسابقات مهم فوتبال توسط حتی داوران بزرگ دنیا رخ می دهد توجیه نماید.

کانون داوران فوتبال ضمن دعوت از داوران برای افزایش تمرکز و هوشیاری خود و به حداقل رساندن اشتباهات داوری، از همه دست اندرکاران تیم ها درخواست می‌کند در مصاحبه‌های خود از ایراد تهمت و افترا به داوران شریف و زحمتکش خودداری کرده و ایرادات و اشتباهات داوری را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری کنند.

ضمنا از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تقاضا دارد نسبت به اتهام زنندگان قاطعیت بیشتری مبذول داشته و تنبیهات انضباطی در خور آنان اعمال شود.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها