jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۵۴۰۸۵۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۴:۵۹

عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: باید در مورد ایراداتی که به اساسنامه گرفته‌اند بررسی‌های لازم را به عمل آورده و خیلی فوری به آنها بپردازیم.

شهنازی: باید ایرادهای IOC به اساسنامه کمیته المپیک را فوری بررسی کنیمشاهرخ شهنازی در خصوص تأیید نشدن اساسنامه کمیته ملی المپیک توسط IOC گفت: خبری که منتشر شد خیلی کلی است و حقیقتا از متن نامه اطلاع دقیقی ندارم. ایرادها مشخص نیست و باید نامه را بخوانم تا ایرادها را ببینم و در واقع مشخص شود که ایرادهای ماهیتی کدام‌ها هستند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود روسای قبلی فدراسیون‌ها باید در مجمع کمیته ملی المپیک حاضر شوند، ادامه داد: ابتدا باید ببینیم روی چه مسائلی ایراد گرفته و باید سعی کنیم آنها را رفع کنیم. بحث حضور رؤسا یک موضوع کلی بود که از اول هم وجود داشته است و چیز جدیدی نیست. معتقدم باید روی ایراداتی که گرفته‌اند بررسی‌های لازم را به عمل آورده و خیلی فوری به آنها بپردازیم.
شهنازی در خصوص برگزاری مجمع کمیته ملی المپیک گفت: این مجمع، مجمع عمومی و عادی است، من چون نامه را نخوانده‌ام نمی دانم که آیا در مورد مجمع هم ایرادی گرفته شده است یا خیر. معتقدم هر حرفی زده شود یک آثاری را به همراه دارد و در این خصوص باید دقت کرد.
عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در پایان در خصوص شایعه معطل کردن زمان برگزاری مجمع انتخاباتی تا برگزاری آن پس از انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: بحث شایعه نیست وقتی نامه می‌آید باید بر اساس نامه صحبت کنیم و روی آن قضاوت داشته باشیم در واقع باید نظر دقیق کمیته بین‌المللی المپیک را ببینیم و بعد نظر بدهیم.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر