jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۰۵۱۸ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۶:۵۲

سایت ESPN برای حذف رشته های مختلف ورزشی از بازی‌های المپیک نظرخواهی می کند که تا این مرحله کاربران رای به ماندن کشتی داده اند.

مخالفت 84 درصدی کاربران با حذف کشتی از المپیک


بعد از این که هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک روز گذشته اقدام به حذف رشته کشتی در سال 2020 کرد، کشورهای صاحب مدال در این رشته و علاقه مندان به ورزش مخالفت خود را اعلام کردند و خواستار تجدید نظر در این زمینه شدند.

در این راستا سایت معتبر ورزشی ESPN اقدام به برگزاری نظرسنجی به منظور حذف کدام رشته ورزشی از بازی‌های المپیک کرده است. این پرسش مربوط به این است که از 26 رشته موجود در المپیک کدام ها باید بمانند و چه رشته ای هم حذف شود.

تا این لحظه رشته بدمینتون بیشترین رای را به آورده و به نظر کاربران باید از المپییک حذف شود. در طرف مقابل هم رشته کشتی با رای قابل توجه 83.5 در صدر رشته هایی است که از سوی کاربران اعلام شده باید در رقابت های المپیک باقی بماند.

با این شرایط شاهد مخالفت جهانی با حذف رشته کشتی از المپیک هستیم و باید دید در این باره چه تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر