jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۰۴۶۶ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۳:۴۲

سایت فدراسیون کشتی روسیه در گزارشی از محمد علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک ایران، حذف کشتی از المپیک را ضربه شدیدی به ورزش ایران دانسته است و از این تصمیم انتقاد کرده است.

علی آبادی: حذف کشتی ضربه شدیدی به ورزش ایران می زند


به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، در این گزارش به نقل از علی آبادی آورده است که کشتی یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی در ایران است و حذف این رشته از المپیک ضربه شدیدی را به ورزش ایران وارد می کند.

بر این اساس، در ادامه این گزارش به نقل از رئیس کمیته ملی المپیک ایران آمده است که ایران تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا کشتی در رقابتهای المپیک باقی بماند.

در این خبر آمده است که ایران شش مدال شامل سه طلا، یک نقره و دومدال برنز در المپیک به دست آورده است. در این خبر عکسی از حمید سوریان نیز منتشر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر