jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۰۲۴۳   ۲۴ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۲

زلاتکو کرانچار معتقد است با پیروزی تیمش برابر راه آهن سرنوشت قهرمانی تا روز پایانی لیگ مبهم خواهد ماند.

کرانچار: قهرمان لیگ روز آخر معرفی می شود

زلاتکو کرانچار معتقد است با پیروزی تیمش برابر راه آهن سرنوشت قهرمانی تا روز پایانی لیگ مبهم خواهد ماند.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر راه آهن اظهار کرد: بازی خوب و تاکیتیکی را از هر دو تیم شاهد بودیم. هم ما و هم راه آهن موقعیت‌های گلزنی زیادی را خلق کردیم و شانس گلزنی ما سرنوشت بازی را عوض کرد. من به راه آهن به خاطر بازی جوانمردانه‌ای که انجام داد تبریک می‌گویم.
وی ادامه داد: راه آهن هم مثل ما خط دفاع خوبی دارد اما تیم ما با کیفیت‌تر ظاهر شد و حالا به استقلال و قهرمانی نزدیک شده‌ایم. با پیروزی ما قهرمانی تا پایان فصل مبهم ماند. در حال حاضر سه تیم شانس قهرمانی دارند. ما تا روز آخر برای رسیدن به صدر تلاش می‌کنیم و همه تلاش‌مان هم برای رسیدن به همین هدف است.
به گزارش ایسنا ، کرانچار در ادامه درباره داوری این بازی هم گفت: فکر می‌کنم قضاوت بازی خوب بود. تنها صحنه مشکوک بازی این بود که دروازه بان حریف بیرون از محوطه جریمه با دست توپ را لمس کرد. شاید داور وسط ندیده بود و کمک داور باید به او کمک می‌کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر