jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۳۹۸۳۷   ۲۳ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۷:۱۴

با برکناری میثاقیان اتفاق افتاد

پرویز مظلومی سرمربی جدید آلومینیوم هرمزگان

پرویز مظلومی پس از برکناری اکبر میثاقیان، هدایت آلومینیوم هرمزگان را تا پایان فصل پذیرفت.

پرویز مظلومی سرمربی جدید آلومینیوم هرمزگان

باشگاه آلومینیوم هرمزگان پس از کسب نتایج ضعیف اکبر میثاقیان، با این مربی به صورت توافقی قطع همکاری کرد. این باشگاه همچنین امروز با پرویز مظلومی و عبدالله ویسی برای سرمربی‌گری آلومینیوم تا پایان فصل وارد مذاکره شد که سرمربی سابق استقلال پذیرفت تا پایان فصل هدایت آلومینیوم را بر عهده داشته باشد.

 به گزارش ایسنا تیم جدید پرویز مظلومی برای بقا در لیگ برتر باید با تیم‌های نفت آبادان،‌ گهر دورود، ذوب آهن اصفهان، پیکان تهران و داماش گیلان بجنگد. این تیم در حال حاضر با 25 امتیاز در ردیف چهاردهم جدول قرار دارد. چهار و نیم تیم در پایان فصل به لیگ دسته یک سقوط خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر