jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۳۹۵۳۸   ۲۲ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۸:۱۵

تیم ملی اسکی زنان به مسابقات جهانی اتریش اعزام می شود.

تیم ملی اسکی زنان در راه جهانی اتریش


سرمربی تیم ملی اسکی زنان گفت : این تیم بیست و چهارم بهمن ماه جاری به مسابقات قهرمانی جهان به اتریش اعزام می شود.

جانی باربتا که شب گذشته در آیین گرامیداشت شب 22 بهمن در دیزین شرکت داشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به برنامه های آموزشی و تمرینات مستمری که مدت دو ماه برای تیم ملی اسکی زنان در پیست های دیزین و شمشک انجام شده است انتظار داریم از این رقابت ها با دست پر برگردیم.

وی بیان کرد:با استمرار برنامه های آموزشی در دست اجرا در نظر داریم با کمک جواد اکبری و مهین ساوه شمشکی بتوانیم سطح آمادگی وتوان فنی زنان اسکی باز را برای مسابقات برون مرزی بیش از پیش افزایش دهیم.

سرمربی ایتالیایی تیم ملی اسکی زنان ایران اضافه کرد:میتراکلهر، زیبا کلهر،مرجان کلهرو فاطمه کیا دربندسری اعضای تشکیل دهنده تیم ملی اسکی بانوان در این اعزام هستند که خودم به عنوان سرمربی و مهین ساوه شمشکی به عنوان سرپرست هدایت آن را بر عهده داریم.

وی یادآورشد:برگزاری برنامه های خوب آموزشی و تمرینی دردست اجرا و نیز اردوهای تدارکاتی در آینده می تواند زمینه ساز موفقیت بانوان اسکی باز در رقابت های برون مرزی بویژه المپیک 2014 میلادی در سوچی روسیه باشد .

باربتا گفت: برنامه های آموزشی و تمرینات باید به صورت مستمر و در چهار فصل سال دنبال شود تا تیم ملی همیشه آماده رقابت های برون مرزی باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈ جانی باربتاˈ سرمربی 75 ساله ایتالیایی تیم ملی اسکی بانوان کشورمان با 50 سال فعالیت در این رشته ورزشی و 25 سال مربیگری کشور سوئد توانسته است مدت پنج سال پی در پی در رقابت های جهانی رتبه پنچم را برای این تیم به ارمغان آورد.

پیست بین المللی دیزین در فاصله 85 کیلومتری کرج و 50 کیلومتری تهران در دامنه جنوبی البرز قرار دارد.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها