jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۱۴۳۸۰   ۱۶ آبان ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۳

معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تاکنون 75 واحد صنفی و شش صرافی به‌‌رغم دارا بودن مجوز اتحادیه صنفی پلمب شد.

مهدی ابویی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: جلسه کارگروه روند اجرای دستورالعمل پیشگیری و مقابله با مبادلات غیرقانونی ارز با ساماندهی صرافی‌ها در این ستاد تشکیل شد.معاون پیشگیری و هماهنگی استان‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: 75 واحد صنفی به جرم تداخل صنفی در معاملات غیرمجاز ارز پلمب شد که 23 مورد آن در تهران بود.

وی افزود: همچنین شش صرافی دیگر در تهران به‌رغم دارا بودن مجوز اتحادیه صنفی به علت عدم دریافت مجوز از بانک مرکزی پلمب شد.معاون پیشگیری و هماهنگی ستاد با تاکید بر این‌که نیروی انتظامی در تهران و سایر استان‌ها در این زمینه از فعالیت موثر و خوبی برخوردار بود، گفت: اقدام نیروی انتظامی در انجام 1504 بازدید، ابلاغ 1027 مورد تذکر و 264 اخطار کتبی به صنوفی که در معاملات ارز تداخل صنفی داشته‌اند، شایان قدردانی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها