پتروشیمی اصفهان با دریافت خوراک در چند روز آینده به چرخه تولید باز می‌گردد. مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفت‌وگو با شانا اظهار کرد: در نشست‌های متعددی که چند روز گذشته برگزار شد، پالایشگاه اصفهان بزودی خوراک مورد نیاز پتروشیمی اصفهان را تامین خواهد کرد.
کد خبر: ۵۰۰۶۴۰

علی محمد بساق‌زاده افزود: دو شرکت ارتباطی نزدیک با هم دارند و با همکاری به وجود آمده، امیدواریم مشکلات مالی میان پالایشگاه و پتروشیمی اصفهان به طور کامل برطرف شود و مسائل دو طرف با امضای قرارداد بلندمدت پایان یابد.

وی ادامه داد: دو طرف توافق کردند بدهی پتروشیمی تقسیط و در بازه زمانی شش تا هشت ماهه به طور کامل پرداخت شود و با فرمول قیمت جدید روند تولید در پتروشیمی اصفهان ادامه داشته باشد.مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: با حمایت وزیر نفت و مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی و پالایش و پخش تصمیم گرفته شد دو شرکت توافق های ایجاد شده در مذاکرات را در هیات‌های مدیره پالایشگاه و پتروشیمی اصفهان نهایی کنند و به تصویب برسانند و بلافاصله پس از این اقدام، خوراک از سوی پالایشگاه ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: دو شرکت بزودی مفاد توافق‌نامه‌ها را نهایی می‌کنند و تولید در پتروشیمی اصفهان به روند عادی برخواهد گشت.بساق‌زاده افزود: اکنون پتروشیمی‌های بوعلی و نوری، خلأ تولید پتروشیمی اصفهان را در بازار جبران کرده‌اند و هیچ‌گونه نگرانی بابت کمبود فرآورده‌ها در بازار وجود ندارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
کدام تیم قهرمان جام حذفی می‌شود؟
پرسپولیس
استقلال

نیازمندی ها