jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۸۳۶۴ ۲۵ تير ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

وب‌سایت Book My Cloud، نرم‌افزاری تحت وب و مبتنی بر Cloud است که می‌تواند برای پشتیبان‌گیری از فایل‌ها، موسیقی و ویدئو استفاده شود.

اما نکته جالب‌تر این سرویس، آنجاست که می‌توان به فایل‌های یک کامپیوتر دیگر دسترسی پیدا کرد، بدون آن‌که آن فایل را به سیستم جدیدتر وارد کرد. برای استفاده از این سرویس به این نشانی بروید:

http://bookmycloud.com

 

 

ابرقهرمان کدنویسی باشید

وب‌سایت Code Avengers، روشی ساده، جذاب و پرهیجان برای آموختن زبان برنامه‌نویسی جاواسکریپت در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. این وب‌سایت پر است از درس‌های تعاملی و چندرسانه‌ای که باعث جذب کاربر به مطلب خواهد شد.

www.codeavengers.com

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر