jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۸۳۶۴   ۲۵ تير ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

وب‌سایت Book My Cloud، نرم‌افزاری تحت وب و مبتنی بر Cloud است که می‌تواند برای پشتیبان‌گیری از فایل‌ها، موسیقی و ویدئو استفاده شود.

اما نکته جالب‌تر این سرویس، آنجاست که می‌توان به فایل‌های یک کامپیوتر دیگر دسترسی پیدا کرد، بدون آن‌که آن فایل را به سیستم جدیدتر وارد کرد. برای استفاده از این سرویس به این نشانی بروید:

http://bookmycloud.com

 

 

ابرقهرمان کدنویسی باشید

وب‌سایت Code Avengers، روشی ساده، جذاب و پرهیجان برای آموختن زبان برنامه‌نویسی جاواسکریپت در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. این وب‌سایت پر است از درس‌های تعاملی و چندرسانه‌ای که باعث جذب کاربر به مطلب خواهد شد.

www.codeavengers.com

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر