jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۸۱۳۴   ۲۵ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری متهمی خبر داد که با معرفی خود به عنوان مامور و با تهدید سلاح، از خانم‌ها زورگیری می‌کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار کشوری، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در این باره گفت: متهم روز پانزدهم تیر در یکی از میدان‌های مرکزی شهر کرمانشاه با معرفی خود به عنوان مامور و تهدید سلاح کمری قصد سرقت از زنی جوان را داشت که با مقاومت شاکی، کمک شهروندان و حضور بموقع ماموران کلانتری 13 کرمانشاه دستگیر شد.

وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده در کلانتری 13 کرمانشاه با دستور مقام قضایی به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی منتقل شد و در بازجویی به یک فقره زورگیری دیگر از زنی جوان به همان شیوه اعتراف کرد.وی یادآور شد: با توجه به اعترافات متهم و پیگیری ماموران، شاکی اخیر نیز شناسایی و اموال مسروقه که در بازرسی از منزل متهم کشف شده بود، به وی بازگردانده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر