jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۴۸۷۳۳۹   ۲۴ تير ۱۳۹۱  |  ۱۵:۳۲

درست شش ماه پس از واژگون شدن کوستا کونکوردیا، قایقها و کشتی های اطراف جزیره جیلیو با صدای بوق به 32 قربانی این حادثه ادای احترام کردند.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از یورونیوز، بستگان قربانیان این حادثه در جزیره جیلیو گرد هم آمدند و برای درگذشتگان دعا کردند.

این کشتی تفریحی سیزدهم ژانویه سال جاری میلادی، در روزی که هوا معتدل بود و دریا آرام، به یک صخره در زیر آب برخورد کرد و نیمه واژگون شد.

عملیات جابجایی کشتی کوستا کونکوردیا در حالی ادامه دارد که این کشتی غول پیکر تبدیل به جاذبه ای گردشگری برای توریستها شده است.

صخره ای که باعث وقوع این حادثه شد از زیر دریا بیرون آورده شده و قرار است به عنوان بنای یادبود قربانیان به نمایش گذاشته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر