jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۴۸۷۳۳۹   ۲۴ تير ۱۳۹۱  |  ۱۵:۳۲

درست شش ماه پس از واژگون شدن کوستا کونکوردیا، قایقها و کشتی های اطراف جزیره جیلیو با صدای بوق به 32 قربانی این حادثه ادای احترام کردند.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از یورونیوز، بستگان قربانیان این حادثه در جزیره جیلیو گرد هم آمدند و برای درگذشتگان دعا کردند.

این کشتی تفریحی سیزدهم ژانویه سال جاری میلادی، در روزی که هوا معتدل بود و دریا آرام، به یک صخره در زیر آب برخورد کرد و نیمه واژگون شد.

عملیات جابجایی کشتی کوستا کونکوردیا در حالی ادامه دارد که این کشتی غول پیکر تبدیل به جاذبه ای گردشگری برای توریستها شده است.

صخره ای که باعث وقوع این حادثه شد از زیر دریا بیرون آورده شده و قرار است به عنوان بنای یادبود قربانیان به نمایش گذاشته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر