jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۲۹۵   ۲۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

پنج سال پس از مرگ مشکوک زنی 49 ساله پسر به دادگاه فرا خوانده شد تا به اتهام قتل مادرش از خودش دفاع کند.

«شوان رسید» 22 ساله و معتاد به هروئین که قتل مادرش را انکار کرده مدعی است ناتاشا که سابقه ابتلا به افسردگی دارد به علت خودکشی جانش را از دست داده و او نقشی در مرگش نداشته است. پنج سال قبل، پس از حضور ماموران پلیس در منزل خانم ناتاشا، مرگ این زن‌ خودکشی اعلام و پرونده‌اش بسته شد‌ اما با وجود پیگیری‌های والدین مقتول مبنی بر این‌که او هرگز دچار مشکلات روحی نبوده این پرونده بار دیگر باز شده و سرنخ‌هایی به دست آمد که طی آن شوان به عنوان مظنون به قتل معرفی شده ‌است.بررسی‌ها نشان داده این مادر و پسر از زمان مرگ پدر شوان مدام با یکدیگر درگیر بوده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر