jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۲۹۵ ۲۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

پنج سال پس از مرگ مشکوک زنی 49 ساله پسر به دادگاه فرا خوانده شد تا به اتهام قتل مادرش از خودش دفاع کند.

«شوان رسید» 22 ساله و معتاد به هروئین که قتل مادرش را انکار کرده مدعی است ناتاشا که سابقه ابتلا به افسردگی دارد به علت خودکشی جانش را از دست داده و او نقشی در مرگش نداشته است. پنج سال قبل، پس از حضور ماموران پلیس در منزل خانم ناتاشا، مرگ این زن‌ خودکشی اعلام و پرونده‌اش بسته شد‌ اما با وجود پیگیری‌های والدین مقتول مبنی بر این‌که او هرگز دچار مشکلات روحی نبوده این پرونده بار دیگر باز شده و سرنخ‌هایی به دست آمد که طی آن شوان به عنوان مظنون به قتل معرفی شده ‌است.بررسی‌ها نشان داده این مادر و پسر از زمان مرگ پدر شوان مدام با یکدیگر درگیر بوده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر