jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۷۰۸۹   ۲۳ تير ۱۳۹۱  |  ۱۷:۲۵

بنابر اعلام مقامات فرانسه، دست‌کم تعداد 9 کوهنورد بر اثر سقوط بهمن در کوه‌های آلپ جان خود را از دست دادند.

پلیس فرانسه با بیان اینکه در این حادثه 9 تن دیگر نیز مجروح شده‌اند، اعلام کردند این احتمال وجود دارد که تعداد دیگری ناپدید شده باشند.

بنابراعلام پلیس، چند تیم از گروه‌های امداد و نجات با پرواز بر فراز منطقه و گشت زدن در مناطق اطراف محل حادثه در جستجوی ناپدیدان احتمالی این حادثه هستند.

به گزارش شبکه خبری BBC، پلیس فرانسه با اعلام اینکه مجروحان این حادثه با کمک بالگرد به بیمارستان منتقل شده‌اند، تصریح کرد: حادثه‌دیدگان سقوط بهمن از میان شهروندان آلمانی، سوئدی، اسپانیایی و انگلیسی بوده‌اند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر